Општинската администрација повторно во пресрет на граѓаните на Неготино Печати
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
   Донациите кои општествено-одговорните претпријатија, како и поединци од приватниот сектор ги доставија до општина Неготино ( заштитни маски, ракавици ), денес ги поделивме на градскиот плоштад.

#ОстаниДома
#ЗаштитиСе